Prognóza vedmy na rok 2022

Vedma Renáta Puhlová z Bakty pri Rimavskej Sobote sa roky venuje ezoterike. Vykladá tarotové karty, známe sú aj jej prognózy na roky, ktoré sa naplnili. A ako vidí rok 2022?

Kľúčovým číslom na rok je číslo 0 čo v tarote predstavuje Blázna. Ľudstvo si bude dávať veľké ciele a ideály. Bude však prehliadať kaluže a priepasti. Múdrosť, ktorú väčšina bude považovať za bláznovstvo ich nakoniec privedie k pravde. Nakoľko rok 2021 nás mal naučiť kompletnému pohľadu na svet so všetkými súvislosťami a zodpovednosťami nás ako jedincov za svoj osud a spoluzodpovednosť za celý svet rok 2022 nám tu zodpovednosť UNIVERZUM pošle v znamení DAMOKLOVHO MEČA! Tým pádom nás k tej pravde privedie. V tomto roku sa budeme stretávať so svojím egom častejšie než inokedy predtým. Nové začiatky nás zavedú do roli bojovníkov, pretože sa budeme cítiť spútaní, uväznení a chytení do vlastnej pasce.

MOCNOSTI

Príde aj veľká zmena vo veľkých mocnostiach tohto sveta. Pád Babylonskej veže, mnohí si svoje masky nebudú môcť udržať! Tento rok 2022 bude rokom učenia sa z minulosti pretože KARMA nám stále bude predkladať ako sme obstáli v skúškach ako duše, ktoré sme sem prišli si splniť svoje poslanie. A jedine v chaose nás život naučí žiť! Matka Zem už začala svoju očistu cez vulkány a púšť. Zdravie bude kľúčovou otázkou na celom svete -poruchy srdcovej činnosti..

V SKRATKE O BLÁZNOVI

0 – BLÁZON Tarotové arkánum Blázon má číslo 0. Tou 0 (nulou) je symbolický had, ktorý sa kuše do chvosta – pokušiteľ Uroboros. Je to pýchou žiariaci „plaz“, ktorý sa oddelil od zdroja. Je to kráľ, ktorý chce vládnuť vo svete oddelenia – duality. On reprezentuje večnú „temnotu“ vedomia, ktoré zvádza a premieňa na svoj odraz. Nevinný tarotový Blázon stojí pred solárnym božstvom, ktorého sa nebojí. To solárne božstvo je číslom 0 – Uroborom. Uroboros je tá pomyselná kruhová sila, ktorá obtáča čiernobiely ázijský symbol jin jang. Blázon je čistá duša, ktorá nemá z ničoho strach a ktorá sa dokáže zasmiať akémukoľvek nebezpečenstvu. Blázon je stále súčasťou nekonečného zdroja vedomia. Je to ten, ktorého solárny Uroboros zvádza.

Ďakujeme vedme Renáte Puhlovej za prognózu na rok 2022, želáme jej veľa zdravia, osobných i pracovných úspechov.

Zdroj: Renáta Puhlová, foto: Pixabay.com