Speváčka Kepeňová prihlásila psíka do súťaže Boriešok roka

Je to už osem rokov, kedy si speváčka Peťa Kepeňová adoptovala psíka Knedlíka z útulku. Získala tak skvelého kamoša, úžasného spoločníka, veselú, roztopašnú a citlivú bytosť, ktorú neskutočne ľúbi.

„Je to moje prvé zvieratko v živote a rozhodnutie vziať si ho, bolo jedno z najlepších v mojom živote,“ prezradila Peťa Kepeňová, ktorá pochádza z Rimavskej Soboty. Roky žije a pracuje v Bratislave.. Svojho štvornohého chlpáčika prihlásila do súťaže Boriešok roka  2022. Piaty ročník úspešného uštekaného dňa najskôr prebehne na webe borymall.sk. Následne sa finálová desiatka havkáčov predstaví na podujatí, ktoré sa uskutoční 30.4. na námestí Bory Mall. Návštevníci centra rozhodnú o úplnom víťazovi. TOP 10 finalistov bude mať šancu zabojovať od 25. do 29. apríla aj o titul Miláčik sociálnych sietí. Súťaž prebehne na Facebooku Bory Mall.

„Psík mi dal do života veľa šťastia, prítulnosti, oddanosti, nikdy som u nikoho necítila takú priazeň, vľúdnosť. Knedlík má svoje čaro, pre mňa je určite najkrajší. Možno že sa páči aj iným, je to pekný, dobrý psík. Milujem ho najviac na svete. Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí berú zvieratká ako súčasť a prijímajú ich do svojich rodín. Oni sú za to naozaj šťastné a vďačné,“ prezradila speváčka.

Hlasovať za Knedlíka môžete na: https://www.borymall.sk/sk/sutaz/boriesok-2022/?competition_id=554&fbclid=IwAR39z5cG383L2PMiHzjEfVht6RbuiLWRH3wPmfcRP4Y9yehjGjPOiF7-XHE

Text: Marta Kanalová, foto: archív Petry Kepeňovej