Naše zvieratko oslavuje rok

Pred rokom, 31. augusta, prvým článkom odštartovala naša stránka. Ani sme sa nenazdali a toto dieťa oslávilo ročné narodeniny.

Toto obdobie bolo pestré. Zverejnili sme množstvo reportáží i zaujímavých fotografií o zvieratkách, krásach prírody, liečivých bylinkách či domácich miláčikoch. Venovali sme sa aj dôležitým ekologickým témam, ktoré tiež patria k životnému prostrediu.

Vydali sme vyše 400 článkov a so zvieratkami zažili množstvo zaujímavých príhod. Spomínam si na mucka, ktorý takmer počas fotenia ušiel z výstaviska. Našťastie sa upokojil. Zaujímavá bola aj volavka. Akonáhle som vytiahla foťák, so škrekotom uletela. Pred domácimi však nemá problém pózovať a pretŕčať sa na Kurinci ako herečka.

Ako majiteľka domény som rada, že stránka si našla svojich čitateľov, ktorí neustále pribúdajú. Ďakujem všetkým za vašu priazeň a dúfam, že stránka bude naďalej pre vás atraktívna. Zároveň by som chcela poďakovať adminovi za technickú podporu a prispievateľom za pomoc pri tvorbe obsahu. Neustále sa budeme snažiť skvalitňovať obsah a prinášať zaujímavosti. Takže, všetko najlepšie k prvému rôčku Naše zvieratko!

Marta Kanalová, majiteľka internetových novín Naše zvieratko