Súťaž s myšiarkami

Po roku opäť prichádza obľúbená Súťaž s myšiarkami. Dajte nám vedieť o zimovisku myšiarok ušatých a vyhrajte skvelé ceny!

Ako súťažiť?

Pošlite nám adresu miesta, kde zimujú myšiarky ušaté a ich počet (čím presnejšie, tým lepšie), na mailovú adresu mysiarky@dravce.sk alebo cez messenger Ochrany dravcov na Slovensku. Uvítame, keď k informáciám o zimovisku pripojíte aj dokumentačnú fotografiu stromov, na ktorých myšiarky zimujú. Nejde o umeleckú, ale o dokumentačnú fotografiu. Súťaž sa končí 12. februára 2023 o polnoci. Mená výhercov oznámime na webe a facebooku Ochrany dravcov na Slovensku.

Na troch výhercov čakajú 30€ poukážky do internetového obchodu Sashe.sk, v ktorom nájdete ručne vyrábané veci od šikovných dizajnérov a remeselníkov.

Podarí sa nám nájsť viac zimovísk ako minulý rok?

Pravidlá súťaže:

1. Súťaž trvá od 22. decembra 2022 do 12. februára 2023 (do polnoci).

2. Súťažiacim sa stáva osoba, ktorá nám zašle údaj o zimovisku (miesto a počet zimujúcich myšiarok) na mail mysiarky@dravce.sk, prípadne cez messenger Ochrany dravcov na Slovensku.

3. Zapojením sa do súťaže, súťažiaci potvrdzuje, že pri získavaní informácií o zimovisku myšiarok ušatých nedošlo k nadmernému vyrušovaniu zimujúcich jedincov.

4. Súťažiaci dobrovoľne a bezodplatne poskytuje zaslané fotografie a informácie o zimoviskách pre potreby spracovania a použitia organizáciou Ochrana dravcov na Slovensku (vytvorenie mapy zimovísk, databázy údajov, propagáciu a pod.).

5. Po ukončení súťaže vyžrebujeme troch výhercov.

6. Výsledky súťaže budú zverejnené na webe a facebooku „Ochrana dravcov na Slovensku“

Zdroj: Tomáš Veselovský, Ochrana dravcov na Slovensku, foto: R. Taričová, S. Harvančík