Vidíte často motýle? Zbystrite pozornosť

Sú krásne, ale žijú krátko. Niektorí dokonca tvrdia, že motýle sú poslovia z neba. Vraj sú znamením od milovaného zosnulého človeka. Hovorí sa, že ak sa tieto krásne stvorenia častejšie objavujú vo vašom živote, vraj je to preto, lebo prechádzate životnými zmenami.

Majú vás uistiť, že všetko dobre dopadne alebo posunúť k dôležitému rozhodnutiu. Ak si motýle všímate, keď máte zložité obdobie, znamená to, že máte vnútornú silu veci zmeniť.  Ak vás trápi zlý vzťah alebo bremená mali by ste sa nad to povzniesť a nechať ho na zemi. Spomeňte si pritom na to, aké sú motýle slobodné a voľné. Vždy, keď uvidíte motýľa, spomeňte si, aký je život krátky a otvorte sa novým možnostiam, ktoré sa vám naskytnú. Zároveň vnímajte krásu života. Veď ani motýle neboli krásne vždy. Najprv museli prejsť štádiom škaredej larvy. Možno aj vy máte práve zlé, zamotané obdobie, a preto vidíte častejšie motýle. Ale ak vytrváte na svojej ceste, veci sa zmenia k lepšiemu.

Občas sa stane, že do vášho domu alebo bytu vletí motýľ. Čo to znamená? Ak vletí cez balkón, nezadaní by mali čakať na rýchlu lásku, ktorá prinesie šťastie a radosť. Ak preletí cez dvere, majiteľov čoskoro navštívia príjemní ľudia, ktorí prinesú dobré správy. Vletel motýľ cez okno? Vraj je to dobré znamenie, prinášajúce šťastie a prosperitu. Zlatý alebo žltooranžový motýľ údajne symbolizuje bohatstvo a zisk.

Zdroj: internet, spracovala a foto: Marta Kanalová